Shop
Speck Fesa
180,00 zł
Speck Fesa to delikatna, dojrzewająca i lekko wędzona wędlina z chudej szynki wieprzowej. Charakteryzuje się intensywnym aromatem, subtelnym dymnym smakiem i niską zawartością tłuszczu. Doskonała do krojenia w cienkie plasterki i podawania na zimno, jako składnik przekąsek, kanapek lub sałatek.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: Wieprzowina(pochodzenia ue), sól, dekstroza, przyprawy i aromaty, przeciwutleniacz: e301, konserwanty: e250, e251
Wartość energetyczna w 100 gramach:
| Energia: | 925kJ/222kcal |
| Tłuszcze: | 9,6g |
| W tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 3,7g |
| Węglowodany: | 1g |
| W tym cukru: | 0,6g |
| Białko: | 33g |
| Sól: | 6,2g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | Megdio roberto & c. s.n.c. |
| Kod Produktu | 80123 |
| Data Ważności | Świeżo pakowane przed wysyłką. Pakowane próżniowo. |
| Cena Za Kilogram | 180zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | Torba termoizolacyjna/wkład chłodzący |
| Wybór Wagi | możliwość wyboru dowolnej wagi ( kontakt z obsługą sklepu) |
| Region | Trentino Alto Adige |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| waga | 100g |
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.