Shop
Sopressa al Vino Torcolato
140,00 zł
Sopressa al Vino Torcolato to tradycyjna kiełbasa wieprzowa z regionu Wenecji Euganejskiej, przyprawiana czosnkiem, pieprzem i ziołami, a następnie marynowana w winie Torcolato. Dzięki temu procesowi kiełbasa nabiera wyjątkowego smaku i aromatu, łącząc nuty wędliny i wina. Idealna jako przekąska lub dodatek do potraw.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: wieprzowina, sól, wino breganze torcolato doc (0,85%), aromaty, dekstroza, pieprz, mieszanka przypraw, substancje konserwujące: azotan potasu, azotyn sodu
Wartość energetyczna w 100 gramach:
| Energia: | 2030kj/490kcal |
| Tłuszcze: | 44g |
| W tym nasycone kwasy tłuszczowe nasycone: | 21,9g |
| Węglowodany: | 0,2g |
| W tym cukry: | 0g |
| Białko: | 23,3g |
| Sól: | 4,11g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | salumificio dei castelli |
| Kod Produktu | 80106 |
| Data Ważności | Świeżo pakowane przed wysyłką. Pakowane próżniowo. |
| Cena Za Kilogram | 140zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | Torba termoizolacyjna/wkład chłodzący |
| Wybór Wagi | możliwość wyboru dowolnej wagi ( kontakt z obsługą sklepu) |
| Region | Wenecja Euganejska |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.