Shop
Finocchiona Toscana
190,00 zł
Sbriciolona Toscana to tradycyjna toskańska kiełbasa wieprzowa, charakteryzująca się gruboziarnistą teksturą i intensywnym smakiem. Jest przyprawiana czosnkiem, pieprzem, ziołami oraz często winem, a jej nazwa pochodzi od włoskiego słowa “sbriciolare”, co oznacza “kruszyć” — ze względu na jej charakterystyczną, kruchą konsystencję. Idealna jako przekąska, w kanapkach lub na desce wędlin.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: wieprzowina, sól, pieprz, naturalne aromaty, cukry, dekstroza, sacharoza, konserwanty: e250, e252, przeciwutleniacz: e300, bez gluteny i laktozy, osłonka nie jadalna
Wartość energetyczna w 100 gramach:
| Energia: | 1345kJ/325kcal |
| Tłuszcze: | 29g |
| W tym nasycone kwasy tłuszczowe nasycone: | 10,8g |
| Węglowodany: | 0,9g |
| W tym cukry: | 0g |
| Białko: | 22g |
| Sól: | 2,6g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | Macelleria marini snc |
| Kod Produktu | 78250 |
| Data Ważności | Świeżo pakowane przed wysyłką. Pakowane próżniowo. |
| Cena Za Kilogram | 160zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | Torba termoizolacyjna/wkład chłodzący |
| Wybór Wagi | możliwość wyboru dowolnej wagi ( kontakt z obsługą sklepu) |
| Region | Toskania |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.