Shop
Pepita del Piave
160,00 zł
Pepita del Piave to włoska, dojrzewająca wędlina z polędwicy wieprzowej, często obtoczona w pieprzu lub przyprawach. Pochodzi z regionu Veneto i charakteryzuje się delikatnym smakiem oraz aromatyczną skórką.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: wieprzowina, sól, przyprawy, rośliny aromatyczne, aromaty naturalne, aromat wędzarniany, dekstroza, cukier, przeciwutleniacz: e300, substancja konserwująca: e252
Wartość energetyczna w 100 gramach:
| energia: | 1688kJ/408kcal |
| tłuszcze: | 35,5g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe nasycone: | 15,3g |
| węglowodany: | 0,6g |
| w tym cukry: | 0,5g |
| białko: | 22g |
| sól: | 4,7g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | Salumificio piovesan srl. |
| Kod Produktu | 8016 |
| Data Ważności | Świeżo pakowane przed wysyłką. Pakowane próżniowo. |
| Cena Za Kilogram | 160zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | Torba termoizolacyjna/wkład chłodzący |
| Wybór Wagi | możliwość wyboru dowolnej wagi ( kontakt z obsługą sklepu) |
| Region | Veneto |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |
|---|





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.