Shop
Sopressa Filettata Dei Castelli
200,00 zł
Sopressa Filettata dei Castelli to tradycyjna kiełbasa wieprzowa z regionu Castelli Romani w Lazio, Włochy. Ma gruboziarnistą teksturę i intensywny smak, przyprawiona czosnkiem, pieprzem i ziołami. Jest dojrzewającą wędliną, idealną jako przekąska lub dodatek do potraw.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: wieprzowina, tłuszcz wieprzowy, sól, dekstroza, naturalne aromaty, pieprz, mieszanka przypraw, konserwant: azotan potasu, azotyn sodu, aromaty
Wartość energetyczna w 100 gramach:
| Energia: | 1501kj/362kcal |
| Tłuszcze: | 29,8g |
| W tym nasycone kwasy tłuszczowe nasycone: | 15,2g |
| Węglowodany: | 1,1g |
| W tym cukry: | 0,5g |
| Białko: | 22,3g |
| Sól: | 5,1g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | Salumificio dei castelli |
| Kod Produktu | 80109 |
| Data Ważności | Świeżo pakowane przed wysyłką. Pakowane próżniowo. |
| Cena Za Kilogram | 200zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | Torba termoizolacyjna/wkład chłodzący |
| Wybór Wagi | możliwość wyboru dowolnej wagi ( kontakt z obsługą sklepu) |
| Region | Lacjum |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.