Shop
Prosciutto Di Norcia (18miesięcy)
240,00 zł
Prosciutto di Norcia (18 miesięcy) to włoska, suszona szynka wieprzowa pochodząca z regionu Umbria. Dojrzewa przez 18 miesięcy, co nadaje jej intensywny, głęboki smak i aromat. Charakteryzuje się delikatną teksturą i subtelną, lekko słoną nutą. Jest ceniona za swoją jakość i tradycyjne metody produkcji, idealna jako przystawka lub dodatek do dań.
Waga
Zobacz produkt
Do koszyka
Kup teraz
Skład: Noga wieprzowa. sól , pieprz, czosnek.
Wartość Energetyczna W 100 Gramach:
| Energia: | 1308KJ/314kcal |
| Tłuszcze: | 21,5g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe nasycone: | 10,9g |
| Węglowodany: | 0g |
| w tym cukry: | 0g |
| Białko: | 30,1g |
| Sól: | 5,5g |
Informacje O Produkcie:
| Producent | Paggio san giorgio srl |
| Kod Produktu | 79201SP |
| Data Ważności | |
| Cena Za Kilogram | 240zł |
| Rodzaj Mięsa | Wieprzowina |
| Sposób Krojenia | W Plasterki |
| Sposób Zapakowania | Próżniowo |
| Ochrona Na Czas Transportu | |
| Wybór Wagi | |
| Region | Umbria |
| Certyfikat | DOP |
| Waga | 1 kg, 100g, 250g, 500g |
|---|






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.